Vytunuj si svoj Office 365 #1 Prispôsobenie prihlasovacej stránky

Vítam vás pri sérii s názvom Vytunuj si svoj Office 365 venovaný hlavne správcom platformy Office 365. Dnes si ukážeme ako zmeniť vzhľad vašej prihlasovacej stránky vOffice 365. 

Keď sa užívateľ prihlasuje pomocou svojho Office 365 konta vidí na začiatku úvodnú stránku. Táto stránka sa dá upraviť pomocou Azure Active Directory. Potrebujeme správcovský prístup ku nášmu Office 365. Ak tento prístup nemáme, opýtajme sa správcu.

Najprv sa prihlásime do nášho Office 365 účtu. Vidíme úvodnú obrazovku Office 365 a zvolíme ikonu Správca.

V ľavom panely prejdeme do záložky Centrá spravovania. Následne klikneme na Azure AD. Po nakonfigurovaní Azure Active Directory sa presunieme na zmenu našej prihlasovacej stránky.

V Azure si klikneme v ľavom paneli na Azure Active Directory.

Následne klikneme na Company Branding.

Anakoniec na tlačidlo Edit.

Tu si môžeme zvoliť aký obrázok nahráme na prihlasovaciu obrazovku.

Po nahraní obrázku klikneme na tlačidlo Save, čím sa naša úvodná stránka uloží apočkáme dokedy sa nám aktualizuje. Aktualizovanie stránky môže niekedy trvať 5 až 10 minút.

Po zadaní našej prihlasovacej emailovej adresy do prihlasovacieho portálu Office 365, môžeme vydieť zmenu našej prihlasovacej obrazovky.

Zdieľať článok:


    Som študentom študentského trénerského centra a zároveň študentom informačných technológii tretieho ročníka na Strednej Priemyselnej Škole v Novom Meste nad Váhom. Moja záľuba o informačné technológie sa prejavila, keď som dostal svoj prvý počítač. Objavil som nové, skvelé možnosti internetu a počítačových aplikácii. To mi dovolilo rozširovať svoje schopnosti v IT. Momentálne sa zaujímam predovšetkým o vývoj hier, do ktorého patrí napríklad programovanie, 3D grafika a level design. Mám skúsenosti s programami ako je Blender, Unity 3D, AutoCad, Adobe Premier, Adobe Photoshop a ďalšie programy na vytváranie digitálneho obsahu. Taktiež veľmi rád hrám hry ktoré, ako dokazuje Minecraft Education Edition, sa v budúcnosti stanú neoddeliteľnou súčasťou vyučovania.


    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
    Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *