One Drive – Všetko potrebné na jednom mieste

Môžete jednoducho ukladať a zdieľať fotografie, videá, dokumenty a ďalšie súbory – kdekoľvek, v ľubovoľnom zariadení a zadarmo.  O svoje obľúbené fotografie a videá neprídete, ani keď sa s vaším zariadením niečo stane. Po aktivovaní funkcie zálohovania fotografií z fotoaparátu na účely ich automatického ukladania získate ďalšie 15 GB priestoru. Môžete si ich jednoducho pozerať kedykoľvek a v ľubovoľnom zariadení.

one driveDokumenty uložené v službe OneDrive máte k dispozícii z ľubovoľného zariadenia. Zdieľajte súbory alebo celé priečinky, ako napríklad fotoalbumy, bez posielania príloh. Pošlite e-mail s prepojením iba na zdieľaný obsah a všetko ostatné v službe OneDrive zostane súkromné.

Služba OneDrive je prepojená s balíkom Office, takže môžete jednoducho vytvárať, upravovať a zdieľať dokumenty.

V triede s dvadsiatimi tabletmi fungujeme pod jedným kontom W8. Žiaci majú spoločný OneDrive, ktorý sa im po pripojení na internet synchronizuje a všetky dokumenty sú aktuálne. Zaujímavá je online práca v dokumentoch.

Balík Office ponúka možnosť pracovať na spoločnej prezentácii online z domova a pritom skupinovo. Stačí otvoriť dokument online a buď pripojiť ďalšieho partnera na prácu z iného konta, alebo si  otvoriť dokument spoločne v prostredí triedneho konta OneDrive. Viac vo videu.

Zdieľať článok:

Článok publikoval:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *