Webinár z domu do triedy cez Microsoft Lync

Microsoft Lync je platforma zjednotenej komunikácie vhodná aj do školstva. Využili sme rozhranie Lync aj na vyučovaní. Spojili sme sa s chýbajúcim žiakom. Vďaka možnosti zdieľania plochy školského PC sa mohol  chýbajúci žiak plnohodnotne zapojiť do vyučovania.

images
Spája ľudí na celom svete bez ohľadu na to, či používajú Windows 8 alebo iné operačné systémy či mobilné zariadenia, a tak prispieva ku každodennému zvýšeniu produktivity. Lync poskytuje konzistentné prostredie s jediným klientom, ktorý zobrazuje informácie o prítomnosti a umožňuje odosielanie okamžitých správ či uskutočňovanie hlasových hovorov a videohovorov a skvelých schôdzí. Používatelia Lyncu sa môžu spojiť s kýmkoľvek v službe Skype, a tak využiť rozmanitú komunikáciu so stovkami miliónov používateľov na celom svete.

Opis fungovania

Práca odkiaľkoľvek

Lync umožňuje používateľom bezpečne komunikovať a zostať v kontakte s kolegami a zákazníkmi prakticky všade, kde sa rozhodnú pracovať.

Lync v rôznych zariadeniach

Používatelia môžu v prípade potreby používať ľubovoľné zariadenia. Lync poskytuje dobre známe a konzistentné prostredie v počítačoch, telefónoch, prehliadačoch a tabletoch.

Dokonalé pripojenie

Lync spája milióny ľudí, ich komunikáciu a aplikácie, ktoré používajú každý deň. Vďaka videokonferenciám v rozlíšení HD s viacerými účastníkmi sú schôdze cez Lync aktívnejšie a účinnejšie.

Jednoduchšia správa

Lync je spoľahlivá platforma na každú komunikáciu v reálnom čase. Jeden systém znamená jednoduchšie podnikové IT riešenie.

Flexibilné nasadenie

Vďaka Lyncu dosiahnete zjednotenú komunikáciu po svojom – podľa svojho časového harmonogramu a podľa svojho plánu.

Zdieľať článok:

Článok publikoval:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *