Microsoft Innovative Educator Expert program 2015

Microsoft Innovative Educator Expert (MIE Expert) je trojročný program pre všetkých učiteľov využívajúcich Microsoft technológie. Hneď v prvom roku máte možnosť zúčastniť sa celosvetového stretnutia Educator Exchange s ostatnými MIE Expertmi a získať obrovské množstvo inšpirácie.

Kto je MIE Expert?

Hľadáme zapálených učiteľov, ktorí pracujú s vášňou, majú kolaboratívneho ducha, inšpirujú svojich študentov ku kreativite a „neškatuľkovanému“ premýšľaniu.  Sú vynaliezaví a podnikateľskí, majú rolu akéhosi „agenta zmeny“ v škole, pracujú na dosiahnutí najvyššej kvality v oblasti vzdelávania s využitím pokročilých technológií a sociálnych médií.

Pre vás, ktorí sa o programe MIE Expert chcete dozvedieť viac, sme pripravili verejný webinár už tento pondelok 12. októbra 2015 o 18:00. Pripojte sa prostredníctvom odkazu aka.ms/MIEEslovensko.

Hosťami verejného webinára budú dve slovenské učiteľky Lucia Kortmanová a Ibolya Straussová a aj českí kolegovia a účastníci tohtoročného Educator Exchange Irena Uluçay a Miroslav Dvořák. Predstavia vám MIE Expert program z vlastnej skúsenosti.

Prihlásenie sa do programu MIE Expert

Ak máte záujem o prihlásenie sa do programu MIE Expert, vyplňte formulár na adrese aka.ms/mienomination. Súčasťou prihlášky je aj vzdelávacia aktivita v angličtine, ktorej spracovanie je úplne na vás (video, prezentácia, Sway, Office Mix, OneNote,…).

Ukončenie prihlásenia do programu MIE Expert je 6. novembra 2015.

Komunita Microsoft Educator

Po prihlásení do programu sa nezabudnite zaregistrovať na Microsoft portáli pre učiteľov, ktorý je na adrese aka.ms/educatorcommunity, kde je potrebné vyplniť svoj profil.

Čo pre učiteľov znanemá byť MIE Expert?

Podrobné informácie o programe MIE Expert nájdete na adrese aka.ms/mie.

Zdieľať článok:

Článok publikoval:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *