Súťaž Microsoft MIXathon

Microsoft MIXathon Challenge je profesionálna súťaž, ktorá umožňuje vyniknúť inovatívnym učiteľom. Je to skvelá príležitosť, vďaka ktorej môžete zdieľať svoju inovatívnu prácu zameranú na podporu nových vzdelávacích modelov, ktoré umožňujú lepšie pripraviť študentov na život a prácu v 21. storočí.

Ako na to?

Vašou úlohou je, aby ste so svojimi žiakmi a študentmi vytvorili zábavnú interaktívnu vyučovaciu hodinu pomocou skvelého nového doplnku Office MIX pre PowerPoint. Tento doplnok je vám k dispozícii zadarmo na stránke mix.office.com.

Do Powerpointu sa vám pridá nová záložka s názvom MIX, ktorá obsahuje rôzne možnosti. Výstupom je online dostupné interaktívne video pre vašich žiakov.

Všetky pravidlá a podmienky súťaže sú zverejnené na stránke www.mixathon.org.

Všetky MIXy je potrebné odovzdať najneskôr do 30.decembra 2015.

mixathon-ako

Ceny

Ceny budú rozdelené do 2 úrovní: národné ceny pre finalistov v každej z 32 krajín a regionálne ceny pre 3 víťazov finálového kola.

Regionálne cena – Microsoft E² Global Educator Exchange Event

3 celkoví víťazi súťaže Microsoft MIXathon Challenge v strednej a východnej Európe dostanú spolu s najlepšími pedagógmi z celého sveta pozvanie na podujatie Microsoft E² Global Educator Exchange Event.

Osobitná cena – inovácia v špeciálnom vzdelávaní

Pre vzdelávacie aktivity týkajúce sa špeciálneho vzdelávania či integračného vyučovania dostane víťazná škola zariadenie Windows Kinect a 12-mesačnú školskú licenciu na hry „Our Kinect“ pre handicapované deti (www.kinems.com). Túto osobitnú cenu získa 1 víťaz.

Národné ceny

Medzi účastníkov v každej krajine budú rozdelené 3 ceny, pričom víťaz 1. ceny sa zúčastní finálového kola stredoeurópskeho a východoeurópskeho regiónu.

1. cena

Ročné predplatné programu IT Academy pre školu víťazného pedagóga vrátane poukážok na bezplatné certifikačné skúšky Office Specialist.

2. cena

Balík konzoly XBOX One a senzora Kinect na vzdelávacie výskumné účely a výučbu formou hier pre školskú knižnicu víťazného pedagóga. 1-ročné predplatné 3D vzdelávacieho obsahu pre školskú technologickú miestnosť a 20 (dvadsať) 1-ročných predplatných pre 20 študentských zariadení od nášho sponzora, spoločnosti Corinth.

3. cena

Jedno balenie 30 exkluzívnych propagačných predmetov k súťaži pre školu víťazného pedagóga (pre študentov s víťazným projektom) obsahujúce jednu tašku, jeden USB kľúč s informáciami, jedno tričko a jednu samolepku pre prenosný počítač/tablet pre každú osobu.

Zdieľať článok:

Článok publikoval:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *