Office 365 má inovované menu

Koncom septembra bola ohlásená novinka v Office 365 – inovované menu, alebo akýsi spúšťač všetkých aplikácií v Office 365, ktoré ponúka lepší prehľad medzi všetkými aplikáciami, naposledy použitými a ponúka ďalšie možnosti prispôsobenia aplikácií pre používateľov.

introducing-the-new-office-365-app-launcher-1

Na karte Domov si môžete nastaviť veľkosť jednotlivých dlaždíc (pravým klikom a výberom veľkosti) a aj poradie aplikácií, ktoré najčastejšie používate. Karta Nové vám ponúka prehľad novopridaných aplikácií a v karte Všetko nájdete všetky vám dostupné aplikácie v Office 365.

introducing-the-new-office-365-app-launcher-2

Dokonca v karte Všetko môžete jednoducho vyhľadávať medzi aplikáciami s využitím funkcie Hľadať vo všetkých mojich aplikáciách.

Táto nová funkcia má aj plnú podporu Office 365 tém. Jednoducho si vyberte tému, ktorá vám vyhovuje a menu ihneď nadobudne farbu témy.

introducing-the-new-office-365-app-launcher-3

Nezobrazuje sa vám táto novinka v Office 365?

Novinky v Office 365 sa dostávajú k všetkým používateľom postupne. Avšak môžete byť medzi prvými, ktorí si nové funkcie vyskúšajú. Oslovte vášho správcu systému Office 365.

V administrátorskej časti Office 365, v sekcii Nastavenia a Profil organizácie vyberte možnosť Upraviť pre časť Predvoľby vydania produktu.

profil01

V Predvoľbách vydania produktu vyberte možnosť First release. Odporúčame vybrať možnosť First release pre vybraných používateľov a zadefinovať používateľov, ktorým sa novinky budú zobrazovať.

profil02

profil03

Využívajte aj vy novinky Office 365 už dnes a dajte nám vedieť ako sa vám páčia.

Zdieľať článok:

Článok publikoval:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *