Školský IT Guru admin webináre

Milí správcovia, pozývame vás na sériu admin webinárov Školský IT Guru. Pripravili sme pre vás 4 dni webinárov zameraných pre správcov školských počítačov a systémov. Na webináre nie je potrebné sa registrovať, stačí sa v uvedený dátum a čas pripojiť na odkaz:

aka.ms/adminwebinare

Čakajú nás nasledujúce témy:

25.3.2021, 18:00 – 19:30 Office 365 pre školy

Chcete nasadiť Office 365 v škole? Alebo ho už máte nasadený? Pozývame Vás na ďalší zo série admin webinárov, kde sa budeme venovať Office 365 a jeho nasadeniu v škole. Začínajúci ale aj skúsení správcovia sa určite dozvedia niečo nového. Všetky informácie k nasadeniu na jednom mieste. Tešíme sa na Vašu účasť a zodpovieme aj Vaše otázky.

Facebook udalosť

8.4.2021, 18:00 – 19:30 Školský email ľahko a bezpečne  (správa e-mailov v Office 365)

Ako na školský email, schránky zamestnancov a žiakov, sekretariátu, školskej jedálne? To sa dozviete na našom ďalšom admin webinári. Ukážeme vám, prečo sú emailové služby v Office 365 výbornou voľbou, čo musí spĺňať bezpečná emailová schránka, ako dohľadať zatúlaný email a veľa ďalšieho.

Facebook udalosť

22.4.2021, 18:00 – 19:30 Teams pre adminov (správa tímov, riešenie problémov)

Tímová spolupráca, online vyučovanie, porady, dni otvorených dverí. To všetko si vyžaduje, aby služba Teams fungovala ako švajčiarske hodinky. Na našom ďalšom admin webinári si ukážeme ako spravovať službu Teams, ako riešiť problémy so službou a mnoho iných zaujímavých vecí.

Facebook udalosť

6.5.2021, 18:00 – 19:30 Azure Active Directory (správa AAD, tipy a triky)

Azure Active Directory alebo AAD je postrach väčšiny adminov. Ukážeme si, prečo je táto služba základom Office 365, ako nám vie pomôcť pri správe používateľov, resetovaní hesiel, nastavovaní rôznych zaujímavých vecí a taktiež ako si prispôsobiť prihlasovaciu obrazovku služby Office 365 priamo pre potreby školy alebo inej organizácie.

Facebook udalosť

 

Tešíme sa na vás.

Zdieľať článok:

Článok publikoval:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *