Štvrtky s modernými zariadeniami – od 10.2.2022

V mesiacoch Február a Marec sme si pre vás pripravili úplne novú sériu webinárov, v ktorých sa každý štvrtok o 17:00 budeme venovať moderným zariadeniam vo všetkých podobách, od notebookov až po 2v1 zariadenia s podporou aktívneho stylusu a ponúkneme vám náhľad do ich použitia vo vzdelávaní. To všetko v spolupráci s našimi partnermi a hosťami zo škôl, s ktorými vás prevedieme portfóliom zariadení na slovenskom trhu a zároveň si ukážeme zaujímavé scenáre z prostredia Microsoft 365.

Séria webinárov Štvrtky s modernými zariadeniami je ukončená. Všetky záznamy nájdete v článku nižšie 🙂

10.2. – Acer pre školy – Dominik Kalman, Acer

V rámci 1. webinára sa spoločne s Dominikom Kalmanom zo spoločnosti Acer pozrieme na ich ponuku zariadení z programu Shape the Future a porozprávame sa aj o ich využití v rámci vyučovania, napríklad z pohľadu digitálnych poznámok.

17.2. – ASUS vo vzdelávaní – Jiří Jelínek, ASUS

O portfóliu spoločnosti ASUS určeného pre vzdelávanie príde porozprávať Jiří Jelínek zo spoločnosti ASUS, ktorý nám predstaví tie najnovšie zariadenia z programu Shape the Future a v scenári si ukážeme Microsoft Planner z pohľadu práce na skupinových projektoch žiakov.

24.2. – Microsoft Surface v živote učiteľa gymnázia – Júlia Jánošíková, Gymnázium Malacky

V ďalšom štvrtku s modernými zariadeniami sa pozrieme na zariadenia Microsoft Surface a to s Júliou Jánošíkovou z gymnázia v Malackách, ktorá nám povie, ako jej zjednodušujú život v práci učiteľky, využití na hodinách a aj v rámci aplikácie Microsoft Teams

3.3. – Microsoft Surface z pohľadu riaditeľky ZŠ – Jaroslava Srníčková, Základná Škola Korňa

Tento štvrtok sa spoločne s pani riaditeľkou Jaroslavou Srníčkovou zo Základnej školy v Korni pozrieme na Microsoft Surface z pohľadu školskej administratívy a tiež využitia na vyučovaní žiakov.

10.3. – Školský správca a moderné zariadenia – Michal Lenhart, Microsoft

Ďalší webinár sa bude niesť v znamení správy moderných zariadení v školskom prostredí. S Michalom Lenhartom, Technickým EDU špecialistom v spoločnosti Microsoft sa pozrieme ako na zariadenia, ktoré v škole máte, tak aj na nákup nových zariadení a ich zaradenie do školskej infraštruktúry.

17.3. – Hybridná učebňa búducnosti, Michal Lenhart, Microsoft

Pozrite sa s nami na možnosti hybridnej triedy pre plnohodnotnú spoluprácu pomocou Teams Rooms Systémov a Microsoft Surface riešení pre konferenčné miestnosti.

24.3. – DELL pre školy – Petr Zajíček, DELL

Tento týždeň sa opäť vrátime k partnerským zariadeniam z programu Shape the Future. Portfólio spoločnosti DELL vám predstaví Petr Zajíček a záver si opäť doplníme zaujímavým scenárom z použitia Microsoft technológií v škole.

7.4. – Moderné učiteľské zariadenia vo vzdelávaní – Janka Tokárová, SZŠ Michalovce

Blížime sa do finále. V predposlednom dieli našej série o moderných zariadeniach pre vaše školy opäť vyzdieľame skúsenosti z praxe, tentokrát pri výuke starších žiakov. Janka Tokárová zo Strednej zdravotníckej školy v Michalovciach nám predstaví jej prípravu na výuku pomocou zariadení Microsoft Surface a Acer. Zároveň si ukážeme, ako jednoducho vytvárať videá v online videoeditore Clipchamp.
Zdieľať článok:

Článok publikoval:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *