Práce študentov ŠTC 2023 – Windows 11

Ak ste o ňom ešte nepočuli, Študentské Trénerské Centrum Microsoft je rozvojový program pre študentov stredných (a občas aj základných či vysokých) škôl na Slovensku. V rámci neho sa študenti vzdelávajú v rôznych oblastiach a technológiách spoločnosti Microsoft.

Nie je to však len pre nič – za nič. Zo získaných skúseností ďalej študenti budujú vzdelávací materiál pre ostatných, aby nadobudnuté vedomosti posunuli zaujímavou formou ďalej. V spolupráci s marketingovým tímom programu ŠTC Microsoft vám preto prinášame niekoľko zaujímavých študentských prác, ktoré postupne uvidíte na našom blogu. Zameranie je rôzne, či už Windows, Microsoft 365 aplikácie alebo Minecraft Education, takže si každý nájde to svoje.

Dnes sa pozrieme na niektoré z najužitočnejších funkcií, ktoré prináša Windows 11 spolu s našimi študentmi – Barbora Svitková, Branislav Juhás a Richard Líška.

Od elegantného vzhľadu až po praktické nástroje, Windows 11 nám prináša niekoľko vylepšení, ktoré nás jednoducho ohromia. Windows 11 nám prináša mnoho úžasných funkcií, ktoré nám uľahčujú každodenné používanie počítača. Od moderného vzhľadu až po praktické nástroje pre multitasking, Vylepšený Microsoft Store, integrovaná aplikácia Microsoft Teams a herné možnosti sú len niektoré z dôvodov, prečo by ste sa mali pozrieť na tento operačný systém. Čo si myslíte o Windows 11? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Nezabudnite odoberať náš YouTube kanál, kde vás čaká množstvo užitočného obsahu!

Zdieľať článok:

Článok publikoval:

and

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *