Konferencia Cloud Student vol.4 pre všetkých študentov

Si študent, ktorý rozmýšľa nad kariérou  IT? Praješ si vedieť, čo za možnosti existujú? Chceš zistiť, aké schopnosti potrebuješ? Ak áno, online konferencia Cloud Student Vol. 4 je práve pre Teba!

Aj tentokrát sme si pripravili nabitý program s prednáškami priamo od odborníkov zo spoločnosti Microsoft, pripravení obohatiť Tvoje vedomosti.

 

Kedy?

Štvrté kolo konferencie Cloud Student začíname už 1.12.2022 o 16:00. Budeme sa na Teba tešiť!

 

Na koho a na čo sa môžeš tešiť?

Čo všetko bude mať v budúcnosti pod kontrolou umelá inteligencia? Na konferencii sa oboznámiš s novými oblasťami, ktoré sa vyvíjajú a vyžadujú AI špecialistu.

Unikátny pohľad zas prinesie produktová manažérka, ktorá bude s nami zdieľať jej skúsenosti v odvetí. Ako vidí budúcnosť žien v IT? 

O tom, ako sa vypracovať na pracovnú pozíciu v Microsofte Ti povie Zuzka Molčanová z Microsoftu. Zistíš, ako Ti v CV môžu pomôcť certifikácie a kurzy, cez ktoré nadobudneš nové schopnosti.

A kto sú naši rečníci?

Zuzana Molčanová, Education Account Executive, Microsoft
Zuzka vám povie o jej pracovnej pozícii, ako sa na ňu vypracovala a čo pomôže Vám ak chcete vyčnievať z radu v tom dobrom slova zmysle.

Adriana Beňovičová, Innovatrics
Adriana je produktová manažérka v spoločnosti Innovatrics, ktorá sa venuje biometrickým technológiám. Povie Vám niečo viac o skúsenostiach ženy v IT odvetví a ako vidí ich budúcnosť.

Jakub Kúdela, Azure Business Group Leader, Microsoft
Jakub sa bude venovať aktuálnej téme nástupe AI a automatizácie na pracovný trh a ich dopadu na IT dnes aj v budúcnosti.

Program

16:00 až 16:05 – otvorenie

16:05 až 16:25 – rečník 1

16:25 až 16:45 – rečník 2

16:45 až 16:55 – prestávka

16:55 až 17:15 – rečník 3

17:15 až 17:25 – zhrnutie a vyhodnotenie

 

Súťaž

Môžeš sa tešiť na plno zábavy. Počas konferencie Ťa čakajú úlohy, vďaka ktorým môžeš zbierať body. Pre prvých 3 najúspešnejších máme pripravené aj lákavé ceny.

 

Čo potrebuješ?

Ak sa chceš zúčastniť, výplň tento registračný formulár https://forms.office.com/r/zmPgcaAnn6. Neváhaj a bezplatne sa prihlás ešte dnes!

Nenechaj si ujsť všetky novinky a bližšie informácie ku konferencii, začni nás sledovať cez Instagram @studentambassadorsslovensko.

No ako? Vidíme sa? Už sa na Teba všetci tešíme.

Zdieľať článok:

Článok publikoval:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou *