Letná škola Vzdelávame pre budúcnosť 2023

O Letnej škole

Letná škola Vzdelávame pre budúcnosť je historicky prvou svojho druhu, ktorá ponúka inovatívnym učiteľom jedinečnú príležitosť na rozšírenie svojich poznatkov a inšpiráciu od renomovaných odborníkov v oblasti digitálnej transformácie škôl. Toto vzdelávacie podujatie sa venuje praktickému vzdelávaniu, interaktívnym diskusiám a budovaniu profesionálnych vzťahov medzi rovnako nadšenými kolegami.

Počas Letnej školy sa nebudete len vzdelávať, ale aj mať možnosť relaxovať a oddýchnuť si v nádhernom prostredí rekreačnej oblasti Remata. Táto oblasť je známa svojou nedotknutou prírodou, pokojom a čistým ovzduším, čo vytvára ideálne podmienky na získavanie nových poznatkov a inšpiráciu.

Prichádzajúca Letná škola „Vzdelávame pre budúcnosť“ je skutočne jedinečnou príležitosťou pre inovatívnych učiteľov, ktorí túžia byť v popredí vzdelávacieho pokroku a posunúť sa v digitálnej ére.

Pre koho je Letná škola?

Na Letnej škole chceme privítať všetkých:

  • digitálnych koordinátorov škôl
  • aktívnych učiteľov a učiteľky
  • školských IT správcov
  • progresívnych zriaďovateľov a vedenie škôl.

Ak ste otvorení ďalšiemu rozvoju, sú Vám blízke nové pedagogické prístupy, ste nadšený pre svet technológií a chcete svoje skúsenosti zdieľať s kolegami, potom je letná škola určená pre vás.

Čo môžete očakávať?

Na Letnej škole môžete očakávať:

  • Odborné prednášky od renomovaných odborníkov v oblasti digitálneho vzdelávania a technológií.
  • Interaktívne workshopy a praktické cvičenia, ktoré vám umožnia nadobudnúť nové praktické zručnosti.
  • Skupinové diskusie a panelové debaty s cieľom prehĺbiť Vaše pochopenie o digitálnej transformácii v oblasti vzdelávania.
  • Príležitosť na sieťovanie a vytvorenie nových profesionálnych vzťahov s kolegami a odborníkmi z oblasti digitálnych technológií.
  • Spoločenské aktivity a neformálne stretnutia s kolegami, aby ste si mohli vymieňať skúsenosti a navzájom sa inšpirovať.
  • Moderné wellness centrum s vnútorným bazénom, saunovým svetom, vonkajší vyhrievaný krytý bazén pre relax a oddych.

13. - 19. august 2023

Letná škola ponúka možnosť stráviť celý týždeň v príjemnom prostredí, v ktorom sa môžete vzdelávať a súčasne relaxovať. Tento termín Letnej školy je vynikajúcou príležitosťou na to, aby ste sa zapojili do skvelého vzdelávacieho programu a získali nové vedomosti a skúsenosti.

Vidíme sa tu

Horský hotel Remata***

Horský hotel Remata je moderný hotel, ktorý okrem komfortných ubytovacích zariadení poskytuje aj vynikajúce možnosti na oddych a zábavu.

Moderné wellness centrum s vnútorným bazénom, saunovým svetom, vonkajším vyhrievaným krytým bazénom a detským bazénom je perfektným miestom na relaxáciu a oddych.

Hotel sa nachádza v krásnej prírodnej oblasti, ktorá ponúka vynikajúce možnosti na turistiku a pohyb na čerstvom vzduchu. Pre turistov sú k dispozícii rôzne trasy a cyklotrasy, ktoré vás zavedú do najkrajších kútov okolitej prírody.

www.hotel-remata.sk

972 31 Ráztočno

Registrácia

Účastnícky poplatok 250€

Úhrada do 30.6.2023

Potvrdenie o prijatí registrácie

Účastnícky poplatok je vo výške 250€ – v cene je ubytovanie, strava a odborný program. Poplatok je potrebný uhradiť do 30.6.2023.

Vaša registrácia bude platná až vtedy, keď obdržíte potvrdenie o jej prijatí na váš e-mail. Ak však nedostanete toto potvrdenie, alebo ak vám nie je možné úspešne vyplniť registračný formulár, prosíme, kontaktujte nás čo najskôr, aby sme mohli túto situáciu riešiť. 

Kontakt

Už čoskoro zverejníme kontakt, na ktorý sa v prípade otázok môžete obrátiť.

Partneri

MSFT_logo_rgb_C-Gray_D

Organizátor akcie

ACONN, s.r.o.
Námestie SNP 23
811 01 Bratislava I.

IČO: 45 662 576
IČ DPH: SK2023080070

Copyright © 2023 Letná škola Vzdelávame pre budúcnosť