Letná škola Vzdelávame pre budúcnosť 2023

O Letnej škole

Letná škola Vzdelávame pre budúcnosť je historicky prvou svojho druhu, ktorá ponúka inovatívnym učiteľom jedinečnú príležitosť na rozšírenie svojich poznatkov a inšpiráciu od renomovaných odborníkov v oblasti digitálnej transformácie škôl. Toto vzdelávacie podujatie sa venuje praktickému vzdelávaniu, interaktívnym diskusiám a budovaniu profesionálnych vzťahov medzi rovnako nadšenými kolegami.

Počas Letnej školy sa nebudete len vzdelávať, ale aj mať možnosť relaxovať a oddýchnuť si v nádhernom prostredí rekreačnej oblasti Remata. Táto oblasť je známa svojou nedotknutou prírodou, pokojom a čistým ovzduším, čo vytvára ideálne podmienky na získavanie nových poznatkov a inšpiráciu.

Prichádzajúca Letná škola Vzdelávame pre budúcnosť je skutočne jedinečnou príležitosťou pre inovatívnych učiteľov, ktorí túžia byť v popredí vzdelávacieho pokroku a posunúť sa v digitálnej ére.

Pre koho je Letná škola?

Na Letnej škole chceme privítať všetkých:

 • digitálnych koordinátorov škôl
 • aktívnych učiteľov a učiteľky
 • školských IT správcov
 • progresívnych zriaďovateľov a vedenie škôl.

Ak ste otvorení ďalšiemu rozvoju, sú Vám blízke nové pedagogické prístupy, ste nadšený pre svet technológií a chcete svoje skúsenosti zdieľať s kolegami, potom je letná škola určená pre vás.

Čo môžete očakávať?

Na Letnej škole môžete očakávať:

 • Odborné prednášky od renomovaných odborníkov v oblasti digitálneho vzdelávania a technológií.
 • Interaktívne workshopy a praktické cvičenia, ktoré vám umožnia nadobudnúť nové praktické zručnosti.
 • Skupinové diskusie a panelové debaty s cieľom prehĺbiť Vaše pochopenie o digitálnej transformácii v oblasti vzdelávania.
 • Príležitosť na sieťovanie a vytvorenie nových profesionálnych vzťahov s kolegami a odborníkmi z oblasti digitálnych technológií.
 • Spoločenské aktivity a neformálne stretnutia s kolegami, aby ste si mohli vymieňať skúsenosti a navzájom sa inšpirovať.
 • Moderné wellness centrum s vnútorným bazénom, saunovým svetom, vonkajší vyhrievaný krytý bazén pre relax a oddych.

13. - 19. august 2023

Letná škola ponúka možnosť stráviť celý týždeň v príjemnom prostredí, v ktorom sa môžete vzdelávať a súčasne relaxovať. Tento termín Letnej školy je vynikajúcou príležitosťou na to, aby ste sa zapojili do skvelého vzdelávacieho programu a získali nové vedomosti a skúsenosti.

Vidíme sa tu

Horský hotel Remata***

Horský hotel Remata je moderný hotel, ktorý okrem komfortných ubytovacích zariadení poskytuje aj vynikajúce možnosti na oddych a zábavu.

Moderné wellness centrum s vnútorným bazénom, saunovým svetom, vonkajším vyhrievaným krytým bazénom a detským bazénom je perfektným miestom na relaxáciu a oddych.

Hotel sa nachádza v krásnej prírodnej oblasti, ktorá ponúka vynikajúce možnosti na turistiku a pohyb na čerstvom vzduchu. Pre turistov sú k dispozícii rôzne trasy a cyklotrasy, ktoré vás zavedú do najkrajších kútov okolitej prírody.

www.hotel-remata.sk

972 31 Ráztočno

Doprava

Autom

Pri hoteli je menšie parkovisko, ktoré viete využiť. Pokiaľ idete viacerí z jedného mesta/školy odporúčame zdieľanú jazdu.

Vlakom

Hotel Remata je je vzdialený 650 m, čo je priblžne 10 minút chôdze z vlakovej zastávky Remäta.

Odporúčame pozrieť si aktuálny grafikon ZSSK (od 11.6.2023) – spojenie číslo 145 Horná Štubňa – Prievidza a späť.

Zároveň odporúčame sledovať aj aktuálne výluky ZSSK.

 

Registrácia

Účastnícky poplatok 250€

Aj cez rekreačný poukaz

Potvrdenie o prijatí registrácie

Účastnícky poplatok je vo výške 250€ – v cene je ubytovanie, strava a odborný program. Poplatok je možné uhradiť aj cez rekreačný poukaz.

Vaša registrácia bude platná až vtedy, keď obdržíte potvrdenie o jej prijatí na váš e-mail a uhradíte registračný poplatok vo výške 100€. Ak však nedostanete toto potvrdenie, alebo ak vám nie je možné úspešne vyplniť registračný formulár, prosíme, kontaktujte nás čo najskôr e-mailom, aby sme mohli túto situáciu riešiť. 

Storno podmienky

V prípade zrušenia účasti na Letnej škole Vzdelávame pre budúcnosť 2023 platia nasledovné storno podmienky:

 • V prípade zrušenia účasti na Letnej škole do 15.7.2023 vrátane bude prihlásenému vrátený registračný poplatok v plnej výške 100€.
 • V prípade zrušenia účasti na Letnej škole po 15.7.2023 sa registračný poplatok nevracia.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Partneri